Všechny články

Web Nemovitosti na investice vám pravidelně přináší články a videa související s tématy investování do nájemních bytů, s financováním těchto investic. Druhým hlavním tématem je profesionální správa nemovitostí.
Nájemní bydlení
Předání bytu po skončení podnájmu

Jak předcházet problémům při převzetí bytu od končícího podnájemníka? Inspirujte se například tímto videem.

Přečíst článek
Investice
VIDEO: Stav na trhu nemovitostí - podzim 2021

David Bureš hodnotí aktuální stav na pražském trhu nemovitostí. Jaký je poměr splátky hypotéky k výši nájmu. Vyplatí se pořád investovat do nemovitostí?

Přečíst článek
Investice
Nemovitosti na investice - aktuální situace na trhu

David Bureš: Situace na trhu nemovitostí i financí je v posledních měsících velmi dynamická. Jak vypadá růst cen nemovitostí a jejich nabídka, růst inflace, jak vybrat správný byt právě teď a i o zvýšení úroků z hypoték se dočtete v tomto článku.

Přečíst článek
Nemovitosti
Rychlý a efektivní prodej nemovitostí

Jsme součástí společnosti Bureš & partneři a máme více než 21 let zkušeností na trhu nemovitostí, ať už jde o vyhledávání, správu anebo prodej bytů. Díky velkému množství realitních obchodů poskytujeme perfektní odborný i právní servis za bezkonkurenční cenu. Máme rádi moderní technologie a s jejich pomocí inovujeme a zrychlujeme naše procesy. Naší prioritou je […]

Přečíst článek
Investice
Jak maximálně využít finanční páky

Zefektivněte svoji investici vyhledáním té nejlepší hypotéky. Finanční páka je základní investiční nástroj, pomocí kterého můžeme zvýšit výnosnost. Jde jednoduše o to, že k investici využijete z části vlastní peníze a z části peníze někoho jiného.

Přečíst článek
Nájemní bydlení
Proč kvalitní příprava bytu šetří peníze majitele

Kvalitně připravený byt v prémiovém stavu zaujme spolehlivé podnájemníky.

Přečíst článek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram