21 října, 2022

Proč Nadace Via investuje do nemovitostí

Nadace Via je česká nezávislá nadace, jejímž posláním je rozvoj aktivní demokratické společnosti skrze aktivní lidi v regionech a rozvoj dárcovství v České republice (www.darujme.cz). 

Nadační jmění 

Nadace Via nepobírá žádné státní ani evropské peníze. Vše, co má, má díky dárcům, se kterými dlouhodobě spolupracuje.  
Ročně rozdělí mezi projekty zhruba 40-50 milionů korun. Snaží se kumulovat finanční prostředky, ty spravuje, investuje a následné výnosy putují na dobročinnost. V současné době má ve finančním zázemí produkty v hodnotě cca 80 mil Kč. Výnosy tvoří aktuálně zhruba 3-4 miliony korun ročně. Vize je však taková, že v budoucnu bude nadace se svými výnosy schopna jednat dlouhodobě strategicky a programy strukturovat s vědomím, že pro ně bude mít peníze k dispozici každý rok. 

Je nám velkým potěšením mít Nadaci Via v portfoliu našich klientů. Nejen na téma investování do nemovitostí jsme tak měli možnost vyzpovídat ředitele nadace, pana Zdeňka Mihalco. 

Zaujala vás možnost investování do nemovitostí? Dejte nám vědět a staňte se i vy naším spokojeným klientem. 

Mohlo by Vás zajímat

Investice
Jak pronajímat byt

Připravili jsme si pro vás seznam 21 bodů, které jsou důležité při pronajímaní bytu, pokud si jej chcete pronajímat sami. Za naše klienty se v Bureš & partneři o vše postaráme my. 🙂

Přečíst článek
Investice
7 způsobů jak získat více peněz z pronájmu

V rámci portfolia spravujeme téměř 500 bytů. Níže sdílíme základní pilíře a body, díky kterým může kterýkoliv majitel maximalizovat svůj výnos z pronájmu nemovitosti.

Přečíst článek
Investice
Jaká je aktuální situace na trhu hypoték?

Jaká je situace na trhu? Jakou volit fixaci? Co znamená výše úrokových měr? Jaký je výhled do budoucnosti...?

Přečíst článek

Získejte informace z oblasti:

VŠECHNY ČLÁNKY
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram